zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
rozrywka i rekreacja

Ośrodek posiada plażę piaszczystą. Plaża znajduje się przy centralnej części ośrodka, posiada pomost, wypożyczalnię sprzętu wodnego, parawany i leżaki. Dla miłośników ciszy i spokoju oferujemy drugą plażę w końcowej części ośrodka.

Na terenie ośrodka jest boisko do siatkówki oraz ogrodzony plac zabaw dla dzieci wyposażony min. w dużą zjeżdżalnię i trampolinę. Do dyspozycji gości jest również świetlica z pokojem zabaw dla dzieci, tenisem stołowym, x-box 360 i mini siłownią. W drewnianej przeszklonej dużej altanie można organizować imprezy, spotkania biesiadne, grill oraz w wydzielonym miejscu ognisko.

Jeziora nad którymi położony jest ośrodek, to prawdziwy raj dla wędkarzy. Akwen obfituje w wiele gatunków ryb. Złowić tu można kilkukilogramowe szczupaki, rekord ubiegłych lat to szczupak 10.20 kg. Nie jest sztuką złowić tu pięknego, złocistego lina, a leszcze, płocie i okonie gwarantują wędkarzom dobrą rozrywkę. Dostępność do brzegu jest właściwie w każdym miejscu. Ośrodek posiada kładkę i pomost ale i miejscowi wędkarze zbudowali dość dużo kładek i małych pomostów, więc można z nich korzystać. Jest oczywiście możliwość wypożyczynia łódki w naszym ośrodku. Preferowane metody połowu to spinning, spławik jak i grunt, czyli właściwie każdy znajdzie tu swoje eldorado i w błogiej, niczym nie zmąconej ciszy będzie mógł przeżyć wspaniałą przygodę, może nawet będzie to walka z rekordową rybą. Jezioro Sarcze to strefa całkowitej ciszy, więc to miejsce wymarzone dla tych którzy nie lubią huku motorówek, wypoczynek i wędkowanie w ciszy

Organizujemy spływy kajakowe malowniczą rzeką Piławą i Paintball.

Jesienią polecamy grzybobrania w pobliskich lasach bogatych w dorodne grzyby.

W okresie zimowym jest możliwość organizowania kuligów, a przy odpowiedniej temperaturze jezioro zmienia się w wielkie lodowisko, a góra we wspaniałą zjeżdżalnię na sankach czy nartach.

ZAREZERWUJ POBYT

kliknij tu